Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006)

- Borat: Şanlı Kazakistan Milletinin Çıkarlarını Arttırmak İçin Amerikan Kültürünün İncelenmesi (Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan)

Komedi

Borat Sagdiyev, Kazakistan'da popüler bir programın TV muhabiri ve önde gelen bir gazetecidir. Kazakistan hükümeti, Borat'ı Amerikan toplumu ve kültürü hakkında bir belgesel hazırlaması için Amerika'ya gönderir. Borat, Amerikan mizahını anlamak için New York'ta dersler alır. Bir gün Borat televizyonda Baywatch'ı izlerken, C.J. Parker rolündeki Pamela Anderson'a aşık olur ve onunla evlenmeyi kafasına koyar. Pamela Anderson'u karısı yapmak ve ülkesine geri götürmek için New York'tan Kaliforniya'ya giderek ülkeyi bir uçtan bir uca kat edecektir.


Nerede(n) izlenir ?
Abonelik
;
Kirala - Satın Al
Apple TvGoogle Play;
Fragman ve Elestiriler
icon youtube playBorat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan ( Borat: Şanlı Kazakistan Milletinin Çıkarlarını Arttırmak İçin Amerikan Kültürünün İncelenmesi )
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan ( Borat: Şanlı Kazakistan Milletinin Çıkarlarını Arttırmak İçin Amerikan Kültürünün İncelenmesi )

İzleme listeme ekle

imdb logo7.3rotten logo91metacritic logo89tmdb logo67