Online platformlar için çekilen Türk dizileri

Başta BluTv'nin Masum'u ile başlayan online Türk dizileri arasından bizim beğendiğimiz 7 tanesini sizin için seçtik.

Masum ( Masum )
imdb logo8.4tmdb logo82

1) Masum

Şehirden uzak sakin bir kasabada yaşayan emekli bir polis ve ailesi, şoke edici sırlarla dolu gizemli bir cinayete gırtlaklarına kadar batar.


Nerede(n) izlenir ?

Abonelik

NetflixBluTv;

Kirala - Satın Al

;
Sahsiyet ( Şahsiyet )
imdb logo9.1tmdb logo81

2) Şahsiyet

Agâh, 60’lı yaşlarında sıradan bir emeklilik hayatı yaşamaktadır. Nevra ise Cinayet Büro Amirliğinde çalışan bir polis memurudur. Agâh ve Nevra bütün hayatları boyunca apayrı yollarda yürürken, birbirlerine adım adım yaklaştıklarını bilmezler. Sosyal mesaj da içeren bu diziyi şiddetle öneriyoruz.


Nerede(n) izlenir ?

Abonelik

PuhuTv;

Kirala - Satın Al

;
Bir Baskadir ( Bir Başkadır )
imdb logo8.6tmdb logo78

3) Bir Başkadır

Dizi, birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan ve bambaşka hayatlar yaşayan bir grup insanın yollarının kesişmesiyle değişen yaşamlarını konu ediyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklardır.


Nerede(n) izlenir ?

Abonelik

Netflix;

Kirala - Satın Al

;
7YUZ ( 7YÜZ )
imdb logo7.7tmdb logo70

4) 7YÜZ

Kendi içinde başlayıp biten 7 hikayeden oluşan dizinin her bölümünde karakterler en karanlık taraflarıyla yüzleşiyor. Peki karakterler bu karanlık taraflarına göz yumup hayatlarına devam edebilecekler mi?


Nerede(n) izlenir ?

Abonelik

BluTv;

Kirala - Satın Al

;
Bartu Ben ( Bartu Ben )
imdb logo7.6tmdb logo75

5) Bartu Ben

Bir ‘az ünlü’nün, az daha ünlü olma hikayesi... Bir zamanlar reytingi bol dizilerde ve art-house sinema filmlerinde boy gösteren Bartu, birçok oyuncu için ciddi gelir ve kısa ömürlü şöhret kapısı olarak görülebilecek dizilerde oynamaktan bıkmıştır. Hızlı yaşadığı hayatı sebebiyle artık parası da kalmamıştır. Tam bu sırada karşısına oyuncu olmak isteyen kuzeni Gizmo ve senelerdir görmediği dayısı çıkar. Bir yandan dizilerde oynamadan hayatını kazanmanın bir yolunu arayacak olan Bartu, bir yandan da kim olduğunu ve ne istediğini bulmaya çalışacaktır. Bartu Ben’in yönetmen koltuğunda 34. Sundance Film Festivali’nde Dünya Sineması Dramatik Film Yarışması Büyük Jüri Ödülü’nü Kelebekler filmiyle kazanarak ülkemize 2018 yılında büyük gurur yaşatan Tolga Karaçelik oturuyor.


Nerede(n) izlenir ?

Abonelik

BluTv;

Kirala - Satın Al

;
Atiye ( Atiye )
imdb logo7.2tmdb logo79

6) Atiye

Atiye, genç ve güzel bir ressamdır. Ailesi ve sevgilisi Ozan’la mutlu bir hayatı olan Atiye, dünyanın en eski tapınaklarından olan Göbeklitepe’ye bir ziyaret gerçekleştirir. Atiye’nin bölgede yaptığı gezi sırdasında, Erhan adındaki bir arkeolog, Atiye ile Göbeklitepe arasında mistik bir bağlantı olduğuna dair bir sembol keşfeder. Bu olayın peşini bırakmayan ve irdelemeye başlayan Atiye, geçmişin izlerini de bulmaya çalışır ve kendisine bambaşka bir yol çizer. Atiye, geçmişi kovaladıkça ve yeni detaylara ulaştıkça, geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani olayları birbirinden ayırt edememeye başlar.


Nerede(n) izlenir ?

Abonelik

Netflix;

Kirala - Satın Al

;
Fi ( Fi )
imdb logo7.8tmdb logo74

7) Fi

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Çok satan Fi - Çi - Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların hikayesi... (+18 için uygundur)


Nerede(n) izlenir ?

Abonelik

NetflixPuhuTv;

Kirala - Satın Al

;